KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967035

nr 1596 7035

Oidentifierad konstnär. Signerad "Grönska". Olja på duk, 100x72 cm, yttermått inklusive ram: 109x81 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 februari 2024
kl 19:45:17